Pedro.jpg
Pedro, autor stránek a vedoucí kapely
Přihlaste se k odběru novinek na stránkách
Opište prosím kontrolní kód "2489"
Nebo použijte RSS kanál

Dědkové z Kentucky

Trampská kapela
Trampská kapela Dědkové z Kentucky vznikla v roce 1987 v Hrobu u Teplic. Hraje především staré ale i novější trampské písničky, občas, dle možností, zabrousí do country a má i vlastní tvorbu. Kapela za 25 let své existence prošla určitým vývojem, vystřídalo se v ní několik členů až do současnosti, kdy hraje ve složení:
Petr Pedro Loos - zpěv, harmonika, perkuse
Bohumil Boban Salát - kontrabas, basová kytara
Milan Kruliš - zpěv, kytara
Josef Koloc - kytara, mandolina, zpěv
Pavel Morgan Brunclík - zpěv
Bohužel 30.12.2012 nás navždy opustil Joška Igelit Šťastný - zpěv, harmonika, kytara - NEZAPOMENEME - viz "Hrávali s námi ".

Kapela nahrála celkem 4 alba trampských písniček z nichž to poslední obsahuje pouze autorské písničky.
V roce 2012 oslavili Dědkové z Kentucky 25 let trvání kapely
IMG_6534.jpg
Výroční oheň na Husovce
Výroční oheň na Husovce
Mikulášská slezina
Mikulášská slezina
Vánoce seniorů
Vánoce seniorů
Vánoční slezina
Vánoční slezina
Silvestr 2013
Silvestr 2013
maškarní Trampklub
maškarní Trampklub
na trampském bále
na trampském bále
na bále
na bále
na pódiu na trampském bále
na pódiu na trampském bále
fanklub se baví
fanklub se baví
1 Kapky
2 Cesta na severozápad
3 Písně kamarádů
4 Ohlédnutí
Pravidelné akce: Pravidelně pořádáme sleziny vždy ve čtvrtek od 18h v restauraci Koruna nebo Beseda..
Nepravidelné akce: Několikrát v roce pořádáme Trampklub s tanečkem a malou dramatickou vložkou. Každý klub bude s několikadenním předstihem oznámen na těchto stránkách.
Velké akce:
1. Tradičně pořádáme Hrobskej Tuplák, aneb Krušnohorský večer trampské písně. Je to malý festiválek trampské písničky na které vystupují místní trampské skupiny a snažíme se vždy pozvat zajímavého hosta. K víceméně pravidelným hostům patří Zlatý Orel z Prahy. Už u nás hráli Tuláci z Ostrova n.O., Jitka Vrbová se Standou Chmelíkem, Kapitán Kid, Pacifik z Prahy, Miki Ryvola s částí Nezmarů, Stráníci a Kamarádi Staré řeky z Berouna. Letošní už 20.ročník bude opět v listopadu.
2. Pravidelně v červnu pořádáme Výroční oheň na Husovce v Hrobu. I tam se schází několik trampských kapel nebo jednotlivých hráčů.
Na nepravidelné a velké akce bude na těchto stránkách vždy upoutávka.
Pro více fotek klikni na:
Odeslat anonymně - jméno
Opište prosím kontrolní kód "3520"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Ahoj Honzo Frambíku, jsem rád za tvou zprávu. Pokud jde o to jak je, tak je to jako s tím co vyskočil z 20-týho patra a furt si říkal:"zatím je to dobrý". A ten Tuplák ještě přehodnotím. Zdravím a moc rád bych vás zase někdy slyšel. Tak naladit a hurá do novýho roku, hlavně zdravější než kdykoli před tím. Pedro
Ahoj kamarádi,ahoj Pedro taky se někdy ozvi a podej zprávu jak je.
Tuplák byl vždy vydařenej tak koukejte něco podniknout.Zdravím a suchou stezku přeje Frambík a Maruš.Moc pozdravů....!!!!!!!
Není problém. Stačí napsat mejlík na adresu uvedenou v kontaktech a napsat o které z našich čtyř vydaných CD máte zájem. Pedro
ahoj kapelo.moc ráda bych si chtěla zakoupit Vaše CD, ale nemohu ho sehnat. Poradíte mi prosím?
ahoj kapelo.moc ráda bych si chtěla zakoupit Vaše CD, ale nemohu ho sehnat. Poradíte mi prosím?
Pedro, zítra tě přivítáme mezi kluky, kteří načínají osmou desítku. Budeme bojovat, aby nám Babiš musel platit co nejdéle. Tak především zdraví, myslím, že ostatního máme dost k spokojenosti. Pozdrav od nás i pro V z Li. H a M
Díky Honzo z Cho. Zřejmě se jedná o reakci na dnešní Hudební návraty Standy Chmelíka na Country rádiu, a pravdou je, že úspěch zavazuje. Tak si budeme muset ještě to pokračování Hrobskýho Tupláku promyslet.
Dědkové umí, teď to slyšela celá rep. Tuplák bude muset pokračovat.
Díky - Dědkové z Kentucky za krásný zážitek z 2Otého jubilejního
Díky - Dědkové z Kentucky za krásný zážitek z 20.jubilejního Tupláku, který se opět vydařil. Zvukařům se sice moc nedařilo, ale výběr kapel byl výborný
(jako vždy). Všichni jsme se bavili a to je důležité. Tak zase příští rok nashledanou.
20.jubilejní ročník Hrobskýho Tupláku byla podle mne vydařená akce. Divačky a diváci měli možnost slyšel plno dobré muziky, která dokázala v dnešní době „odtrhnout“ posluchače od televizních obrazovek. Škoda jen, že mistr zvukař svoji roli nezvládl lépe. Ale nikdo není dokonalý. Přimlouvám se, aby Dědkové z Kentucky pořádali další ročníky, určitě to má smysl, vždyť se jedná také o setkávání kamarádek a kamarádů.

Všem, kteří se na zajištění akce podíleli patří určitě velké díky!
Díky kucí - Dědkové z Kentucky a všem ostatním účinkujícím a pořadatelům za krásný a pohodový večer. Po počátečních zmatcích, kdy chyběly židle, protože účast byla veliká, vše klaplo, jak má být. Zvukařům se sice nedařilo, ale nikdo není dokonalý. Pauzy jsme si krátili pojídáním obrovského koláče, který koloval u stolu viz. fotogalerie. Bylo nám všem fajn a o tom to je..............díky.

Líbí se vám naše písničky?

ano (100 | 99%)
ne (0 | 0%)
neznáme je (1 | 1%)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one