Pedro.jpg
Pedro, autor stránek a vedoucí kapely

Trampská kapela z Hrobu u Teplic

VLAJKA (2).jpg
basa.jpg

Dědkové z Kentucky

Trampská kapela
Trampská kapela Dědkové z Kentucky vznikla v roce 1987 v Hrobu u Teplic. Hraje především staré ale i novější trampské písničky, občas, dle možností, zabrousí do country a má i vlastní tvorbu. Kapela za 25 let své existence prošla určitým vývojem, vystřídalo se v ní několik členů až do současnosti, kdy hraje ve složení:
Petr Pedro Loos - zpěv, harmonika, perkuse
Bohumil Boban Salát - kontrabas, basová kytara
Milan Kruliš - zpěv, kytara
Josef Koloc - kytara, mandolina, zpěv
Pavel Morgan Brunclík - zpěv
Bohužel 30.12.2012 nás navždy opustil Joška Igelit Šťastný - zpěv, harmonika, kytara - NEZAPOMENEME - viz "Hrávali s námi ".

Kapela nahrála celkem 4 alba trampských písniček z nichž to poslední obsahuje pouze autorské písničky.
V roce 2012 oslavili Dědkové z Kentucky 25 let trvání kapely
IMG_6534.jpg
Výroční oheň na Husovce
Výroční oheň na Husovce
Mikulášská slezina
Mikulášská slezina
Vánoce seniorů
Vánoce seniorů
Vánoční slezina
Vánoční slezina
Silvestr 2013
Silvestr 2013
maškarní Trampklub
maškarní Trampklub
na trampském bále
na trampském bále
na bále
na bále
na pódiu na trampském bále
na pódiu na trampském bále
fanklub se baví
fanklub se baví
1 Kapky
2 Cesta na severozápad
3 Písně kamarádů
4 Ohlédnutí
Pravidelné akce: Pravidelně pořádáme sleziny vždy ve čtvrtek od 18h v restauraci Koruna nebo Beseda..
Nepravidelné akce: Několikrát v roce pořádáme Trampklub s tanečkem a malou dramatickou vložkou. Každý klub bude s několikadenním předstihem oznámen na těchto stránkách.
Velké akce:
1. Tradičně pořádáme Hrobskej Tuplák. Je to malý festiválek trampské písničky na které vystupují místní trampské skupiny a snažíme se vždy pozvat zajímavého hosta. K víceméně pravidelným hostům patří Zlatý Orel z Prahy. Už u nás hráli Tuláci z Ostrova n.O., Jitka Vrbová se Standou Chmelíkem, Kapitán Kid, Pacifik z Prahy, Miki Ryvola s částí Nezmarů, Stráníci a Kamarádi Staré řeky z Berouna. Letošní už 20.ročník bude opět v listopadu.
2. Pravidelně v červnu pořádáme Výroční oheň na Husovce v Hrobu. I tam se schází několik trampských kapel nebo jednotlivých hráčů.
Na nepravidelné a velké akce bude na těchto stránkách vždy upoutávka.
Příští slezina bude opět ve čtvrtek 24.dubna v Besedě od 18h.
V neděli 20.dubna jsme pořádali Velikonoční klub na sále v Besedě a zase se sešla báječná parta, která to dovede pěkně rozjet. Příjemným překvapením byly stylizované velikonoční doplňky většiny účastníků. Samozřejmě že o půlnoci došlo na tradiční mrskačku a hodovníci, ač poměrně šetřili pozadí přítomných děvčat, byli po zásluze řádně odměňováni nejrůznějšími pamlsky, ale i tradičními vajíčky. Inu nezbývá než dodat, že se to zase povedlo. Jen doufám, že to není jen můj názor. Co vy na to?
Přidávám pár fotek z aparátu Torého a Věrky. Více obrázků na: http://loos.galerie.cz
DSCN3178.jpg
DSCN3181.jpg
DSCN3180.jpg
DSCN3190.jpg
IMG_5879.jpg
DSCN3182.jpg
DSCN3188.jpg
IMG_5903.jpg
IMG_5905.jpg
IMG_5907.jpg
IMG_5882.jpg
IMG_5933.jpg
IMG_5956.jpg
IMG_5968.jpg
IMG_5987.jpg
IMG_5989.jpg
IMG_5998.jpg
Několik obrázků ze sleziny 10.dubna v Besedě.
DSCN3157.jpg
DSCN3097.jpg
DSCN3158.jpg
DSCN3168.jpg
DSCN3159.jpg
DSCN3161.jpg
DSCN3165.jpg
DSCN3167.jpg
Takhle to vypadalo na slezině 3.dubna
ab.jpg
DSCN3093.jpg
DSCN3095.jpg
DSCN3068.jpg
DSCN3160.jpg
DSCN3092.jpg
DSCN3091.jpg
DSCN3102.jpg
DSCN3105a.jpg
DSCN3103.jpg
Odeslat anonymně - jméno
Opište prosím kontrolní kód "9770"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Dík za názor. Doufám, že ještě pár podobných klubů zvládnem. Já si zase musel pro změnu léčit hlasivky. Ale rád.
Parádní zábava, úplně jsem zapomněla na bolavou patu, ale ráno jsem trpěla jako Fučík, ale stálo to zase za to. Návštěva ze zahraničí byla u vytržení a moc se jim líbilo, jak se bavíme. Kéž by bylo ještě hodně takových krásných večerů.....Kucí díky, bylo nám dobře a o tom to je.
Zábava byla fukurézní ba přímo fikézní :-) Kostivalu bylo druhého dne málo a zvadlé svalstvo ztvrdlo :-) .... Dědkové jako vždy byli ÚŽASNÍ :-) ...
Díky moc za Doňu Rózu, ahoj.
Dobrý den, nebylo by možné od Vás získat text písně Doňa Róza? Tuze se mi líbí, hraju ji, ale neznám dokonale text. Díky, koksal@pyrotech.cz.
Ahojtě všichni kamarádi a fandové našich "dědků", tak máme další vydařený klub za sebou a aby jsme začali přemýšlet, na jaké téma bude příští. Začínáme být jedna veselá banda, která se umí bavit, což se projevilo tím velkým množstvím masek. Každý, kdo vidí naše fotky z maškarního klubu, tak nám závidí a je co - veselé rozesmáté obličeje a o tom to je.
Opravdu bylo bezvadné maximální uvolnění na maškarní slezině.Horší však byla šaškova cesta domů,protože po těch celovečerních legráckách šel ztahaný,jako by složil 50.metráků uhlí.Jó už nám není 20,ale během večera jsme si to nepřipouštěli.
Kucí, díky,díky a ještě jednou díky. Kdo zaváhal a nezúčastnil se Tupláku, přišel o krásný večer plný pohody a veselí. Bylo dobře, že jste zahráli hned na začátku, protože kdo je závislý na MHD, tak by vůbec nevěděl, kdo je prostě nejlepší i když ostatní kapely hrály také parádně. Již při odchodu byla slyšet samá chvála na povedený večer a o tom to je.
Letošní Hrobský Tuplák se opravdu vydařil i bez účasti proslavených trampských interpretů.Průběh večera byl pohodový a vystupující kapely rozparádily obecenstvo v sále.Domů jsme pak odcházeli s hezkým pocitem příjemně prožitého večera.Díky všem,bylo to OK.
Tak jsem zvědav na odezvu na Hrobskej Tuplák. Snad jsem nabyl sám, komu se líbil. Trochu to zavání samochválou, tak mi to promiňte. Díky všem kapelám, jeli jste naplno a bylo to znát. Je to radost když to šlape. Publikum to ocení, vzniká zpětná vazba a dostává to smysl. Tak zase za rok. Pedro

Líbí se vám naše písničky?

ano (73 | 100%)
ne (0 | 0%)
neznáme je ( | 0%)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one